Services

ADDITIONAL SERVICES FOR YOUR VACATION WITHOUT WORRIES!

Kondicionierius

Nors Lietuva retai lepina ypatingo karščio bangomis, tačiau bent savaitė per visą vasarą būna tikrai labai karšta, dažnai perkopia ir 30 laipsnių. Jei jums pasisekė ir būtent tomis dienomis esate Palangoje, galite drąsiai lepintis saulės voniomis paplūdimyje, o grįžus į apartamentus, nusistatyti komfortišką temperatūrą ir nesijaudinti, kad dėl karščio negalėsite užmigti.

Kondicionieriai yra įrengti visuose trijuose mūsų apartamentuose: Vanagupė, Perliukas, Banga.

Kaina: €5 / per dieną / apartamentams


Pusryčiai

Kaina: € / per dieną / vienam suaugusiam


Pusryčiai

Kaina: € / per dieną / vienam suaugusiam


Vėlyvas atvykimas

Labai dažnai sulaukiame svečių, kurie atvyksta apsistoti mūsų Palangos apartamentuose jau po darbų, tad duris praveria kartais ir vidurnaktį. Jei dvejojate, ar galėsite vėlyvu paros metu atvykti į mūsų apartamentus, garantuojame, kad dėl to nekils jokių problemų, tiesiog reiks iš anksto apie tai pranešti. Labai vėlyvas atvykimas, po 22 val. , apmokestinamas.

Kaina: € / Vienam kartui / apartamentams


Pusryčiai

Vienas iš maloniausių dalykų atostogaujant yra ilgi ir vėlyvi pusryčiai, kurių nereikia gaminti pačiam. Mes siūlome šį malonumą, apsistojant mūsų apartamentuose. Vos už kelių minučių nuo apartamentų, Vanagupės viešbučio restorane, galėsite mėgautis skaniais pusryčiais be rūpesčių kasdien. Pusryčių kaina suaugusiam  – 10 eurų. Pusryčių kaina vaikui  – 7 eurai

Kaina: € / per dieną / vienam suaugusiam


Privatus mašinos ar dviračio parkavimas po namu

Palanga, ypač sezono metu, yra pilna turistų, tad rasti laisvą ir saugią vietą pasistatyti automobilį dažnai tampa tikru iššūkiu. Palangos apartamentuose mes pagalvojome ir apie tai: visuose mūsų apartamentuose (Vanagupė, Banga, Perliukas) automobilius ir dviračius galite saugiai parkuoti požeminiame garaže ar stovėjimo aikštelėje. Apartamentuose Banga bei Vanagupė yra atskiri sandėliukai, kuriuose galite palikti vaiko vežimėlį, dviratį, ar kitus daiktus. Tai visiškai nemokama!

Kaina: Nemokamai


Apartamentų tvarkymas

Atostogaujant mažiausiai norisi sukti galvą apie tvarkymą. Apsistoję pas mus, galėsite ramiai atostogauti, o mes pasirūpinsime, kad jūsų apartamentai visuomet būtų švarūs ir tvarkingi.

Kaina: €35 / per dieną / apartamentams


Saugumo kameros

Saugumas yra vienas svarbiausių dalykų tiek kasdienėje rutinoje, o ypač išvykus iš komfortiškos ir saugios namų zonos – atostogaujant. Apsistojus mūsų, Palangos apartamentuose, galėsite jaustis ramiai, nes tiek Vanagupės, tiek Perliuko apartamentai yra nuolat saugumo kameromis stebimoje zonoje. Atostogaukit ramiai!

Kaina: Nemokamai

Cookies are used to improve website navigation. You can adjust their settings in your browser. By continuing to browse, you agree to the use of cookies. I agree to the privacy policy. Privacy Policy. I agree