Restoranai

PUIKIOS ATOSTOGOS DAR GERESNĖS SU SKANIU MAISTU!

Siūlome apsilankyti viename iš šių restoranų Palangoje.

„ONORĖ“

Viena geriausių vietų pavalgyti ne tik Palangoje, bet ir visoje Lietuvoje! 2017 metais tarp TOP30 Lietuvos restoranų  „Onorė“ užėmė 19 vietą iš 30. Čia gali pradėti dieną puikiais pusryčiais, užsukti originalių dienos pietų bei pasimėgauti ypatinga vakariene. Beje, meniu  labai įvairus, tinks mėsos, žuvies mėgėjams, vegetarams ir net veganams!

Primename, kad, apsistojusiems Palangos apartamentuose Onorė restorane taikomos nuolaidos 10 %

Adresas: M. Valančiaus g. 1, Palanga.

 

„RĄŽĖ – VAIDILUTĖ“

2017 metais Vytauto gatvėje atsidarė kavinė „Rąžė“. Medinė terasa upės pakrantėje, kuri spinduliuoja autentiką, savitumą. Čia gali ilsėtis basas, suptis hamake ir mėgautis gyvo garso koncertais! Maistas čia originalus, nekasdieniškas, būtinai užsuk ir išbandyk!

Pastaba: kavinė dirba sezono metu.

Adresas: Vytauto g. 84, Palanga.

 

„PAJŪRIO KEPYKLĖLĖ“

„Pajūrio kepyklėlėje“ rasi visko: tortų, pyragų, bandelių, duonos, keksiukų ir t.t.! Sėdimų vietų pavalgyti pačioje kepyklėlėje nėra daug, tad geriausia skanėstus pasiimti išsinešimui.

Kur rasti: Ganyklų g. 6, Palanga.

 

„ŠILELIS“

Ši vieta Palangoje tikrai turėtų patikti jaunimui, bet ir užsukusios šeimos bus maloniai nustebintos. Jaukus baras, kuris siūlo puikų maisto ir gėrimų asortimentą.

Kur rasti: Gintaro g. 43, Palanga.

 

„PALANGA“

Pats geriausias restoranas Palangoje, kuris tarp TOP30 Lietuvos restoranų užėmė 13 vietą. Turbūt daugiau nieko sakyti ir nereikia.

Kur rasti: Birutės alėja 60, Palanga.

 

„ŽVAIGŽDĖ“

Jei nori sočių pietų Palangoje, paragauk ukrainietiškos virtuvės viloje „Žvaigždė“.

Kur rasti: S. Daukanto g. 6, Palanga.

 

„A-PETIT“

Jauki ir skanu, štai kaip galima būtų apibūdinti šį restoranėlį! Jų firminių mėsainių labai populiarūs,  tad siūlome paragauti.

Kur rasti: Vytauto g. 112, Palanga.

 

„ŽUVINĖ“

Kokia Palanga, kokia jūra be šviežios žuvies? Paskanauk jos ir jūros gėrybių garsiajame restorane „Žuvinė“.

Kur rasti: Basanavičiaus g. 37a, Palanga.

 

„VANDENIS“

Labai jauki kavinė Palangoje, kurioje gali paragauti tiek lietuviškos virtuvės, tiek ir europietiškų patiekalų. Kavinėje yra lauko terasa! Beje, čia pat yra ir muzikos klubas, kuriame vyksta koncertai!

Kur rasti: Birutės al. 47, Palanga.

Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu. Sutinku su Privatumo politika. Sutinku