Palanga

Palanga – vienas nuostabiausių gamtos kampelių Lietuvoje. Daugelis ją mėgsta dėl gaivaus pušynų oro, švelnaus ir minkšto smėlio, skaidraus jūros vandens. Atvykstantys čia randa taip trokštamą malonų ir turiningą poilsį visai šeimai, sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugas. Nustatyta, kad pavasarį ir vasarą pajūryje būna daugiausia saulėtų dienų nei kitur Lietuvoje.

Didelę Lietuvos pajūrio dalį užima gamtos saugomos teritorijos. Tai Kuršių nerijos nacionalinis ir Pajūrio regioninis parkai. Čia yra mažai lankomi ir švarūs paplūdimiai, pėsčiųjų ir dviračių takai, daug retų augalų, didelė paukščių ir drugelių įvairovė.

Palanga – puiki vieta ir aktyvaus, ir pasyvaus poilsio mėgėjams. Smėlėti paplūdimiai, senovinis parkas su rūmais, žirgynas, baseinas, dviračių takai ir daugybė kultūrinių renginių kasmet sutraukia vis daugiau turistų. Jau daugelį metų gyvuoja įspūdinga kurorto tradicija nuo tilto palydėti į jūrą besileidžiančią saulę. Rūkyta žuvis ir šaltas alus – vienas mėgstamiausių skanėstų pajūryje. Miesto gatvėse galima įsigyti puikių gintaro dirbinių, taip pat tradicinių gaminių iš medžio, lino ir vytelių.

Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu. Sutinku su Privatumo politika. Sutinku