Paslaugos

Papildomos paslaugos tavo puikioms atostogoms be rūpesčių!

Kondicionierius

Nors Lietuva retai lepina ypatingo karščio bangomis, tačiau bent savaitė per visą vasarą būna tikrai labai karšta, dažnai perkopia ir 30 laipsnių. Jei jums pasisekė ir būtent tomis dienomis esate Palangoje, galite drąsiai lepintis saulės voniomis paplūdimyje, o grįžus į apartamentus, nusistatyti komfortišką temperatūrą ir nesijaudinti, kad dėl karščio negalėsite užmigti. Kondicionieriai yra įrengti visuose trijuose … Plačiau „Kondicionierius“

Kaina: 5 / per dieną / apartamentams

Vėlyvas atvykimas

Labai dažnai sulaukiame svečių, kurie atvyksta apsistoti mūsų Palangos apartamentuose jau po darbų, tad duris praveria kartais ir vidurnaktį. Jei dvejojate, ar galėsite vėlyvu paros metu atvykti į mūsų apartamentus, garantuojame, kad dėl to nekils jokių problemų, tiesiog reiks iš anksto apie tai pranešti. Labai vėlyvas atvykimas, po 22 val. , apmokestinamas.

Kaina: 10 / Vienam kartui / apartamentams

Saugumo kameros

Saugumas yra vienas svarbiausių dalykų tiek kasdienėje rutinoje, o ypač išvykus iš komfortiškos ir saugios namų zonos – atostogaujant. Apsistojus mūsų, Palangos apartamentuose, galėsite jaustis ramiai, nes tiek Vanagupės, tiek Perliuko apartamentai yra nuolat saugumo kameromis stebimoje zonoje. Atostogaukit ramiai!

Kaina: Nemokamai