Baras 1925

Įžengę į vidų, jūs išvysite jaukią ir erdvią kavinę suskirstyta į dvi atskiras sales. Vasarą mes pakviesime Jus į mūsų lauko kiemelį. Žiemos vakarais čia galėsite pailsėti ir pavakarieniauti prie degančio židinio, sukuriančio jaukią, ramią ir atpalaiduojančią aplinką.

Apsižvalgę, ant sienų išvysite tarpukario Lietuvos laikus primenančias nuotraukas, kurios, tarsi sustingusios istorijos akimirkos, mena čia gyvenusių, dirbusių ar tiesiog ėjusių pro šalį žmonių veidus.
Čia visada galėsite pailsėti nuo gatvės triukšmo, ramiai papietauti, ar tiesiog išgerti kvapnios kavos šalia Rąžės upelio. Pas mus neliudės ir jūsų atžalos. Vaikams skirta žaidimų aikštelė tikrai pradžiugins mažylius.
Platus valgiaraštis patenkins kiekvieno skonį, nes iš europietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalų įvairovės išsirinks net ir pats išrankiausias svečias. Čia siūlomas didelis asortimentas salotų, užkandžių, sriubų, mėsos, žuvies, paukštienos, saldžiųjų patiekalų.
Savo svečiams mes stengiamės sukurti jaukią ir šiltą atmosferą, nepriekaištingai aptarnauti ir pateikti patį šviežiausią maistą.

Daugiau informacijos: http://baras1925.lt/

Adresas: J. Basanavičiaus g. 4, Palanga

Tel.: +370 460 52526 Mob.: +370 684 71301

El. p. info@baras1925.lt